Вважаємо неприпустимим подальші спроби НЕК Укренерго вирішувати питання відсутності коштів у АР за рахунок постачальників електричної енергії ​

ГРОМАДСЬКА СПІЛКА «ЕНЕРГЕТИЧНИЙ СОЮЗ»

PUBLIC ASSOCIATION «ENERGY UNION»


LOGO


Повернутися на головну

Вважаємо неприпустимим подальші спроби НЕК Укренерго вирішувати питання відсутності коштів у АР за рахунок постачальників електричної енергії

Постачальники електричної енергії 01.07.2020р отримали рахунки «за послуги з підтримки діяльності субрахунку UA-1» за період з 01.12.2019 – 31.12.2019 від 30.06.2020 згідно з договором про врегулювання небалансів електричної енергії.
Ретельно вивчивши Договір про врегулювання небалансів електричної енергії, розміщений на офіційному сайті ПрАТ «НЕК Укренерго» https://ua.energy/…/Dogovir-pro-vregulyuvannya-nebalansiv-e…, констатуємо – Договір не містить жодного пункту щодо оплати таких послуг.
До даного рахунку не надано жодних розрахунків, цін та пояснень щодо здійснення нарахувань «за послуги з підтримки діяльності субрахунку UA-1».
Постачальники електричної енергії не розуміють сам зміст цієї послуги ( за період року роботи нового ринку НЕК Укренерго такої послуги не здійснювало).
⚡ Незрозуміло яка «дія» НЕК Укренерго підтверджує цю послугу.
⚡Відсутні факти підтвердження надання такої послуги.
⚡Зважаючи на відсутність законних підстав щодо сплати такої послуги дані рахунки не можуть бути оплачені постачальниками електричної енергії, а якщо постачальник здійснить оплату цього розрахунку, то тільки для того щоб не опинитись в статусі «переддефолтного» згідно з затвердженими Правилами Ринку (пункт 1.7.1)

І на цьому разі виникає питання щодо оплати рахунку «за послуги з підтримки діяльності субрахунку UA-1» як такого що не має законних підстав для оплати , але в разі несплати постачальник набуває статусу «Переддефолтний», «Дефолтний».⛔
Суми рахунків досягають
5 000 000 грн(п’ять мільйонів грн)- це величезні суми, які нараховані без жодного обґрунтування, в термін оплати дві доби, та без законних підстав щодо оплати таких рахунків.
⚡НКРЕКП необхідно терміново втрутитись в цю ситуацію та врегулювати це питання щодо відкликання ПрАТ «НЕК»Укренерго» цих рахунків як помилкових.
⚡Також звертаємось до Антимонопольного комітету України щодо необхідності втрутитись та запобігти зловживанням своїм монопольним становищем на ринку електричної енергії ПрАТ « НЕК «Укренерго», та не допускати практик, що призводять до спотворення або обмеження конкуренції на ринку електричної енергії.

З огляду на зазначене, Громадська Спілка Енергетичний Союз закликає НКРЕКП ініціювати проведення аудиту діяльності ПрАТ «НЕК «Укренерго» щодо зупинення безладу в роботі ПрАТ «НЕК «Укренерго »


Повернутися на головну

ГРОМАДСЬКА СПІЛКА «ЕНЕРГЕТИЧНИЙ СОЮЗ»
PUBLIC ASSOCIATION «ENERGY UNION»
2020

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top