Робоча група ” Новий тимчасовий порядок та профілювання”

Громадська Спілка «Енергетичний Союз» розглянула звернення електропостачальників щодо «Тимчасового порядку визначення обсягів купівлі електричної енергії на ринку електричної енергії електропостачальниками та операторами систем розподілу на перехідний період» і розуміє, що перехідний період може ніколи й не закінчитися. Згідно з Кодексом комерційного обліку електричної енергії – 12.4.1. АКО до 01 січня 2022 року має бути забезпечено функціонування центральної інформаційно-телекомунікаційної платформи Датахаб та введено централізований реєстр ТКО на ринку електричної енергії, адміністрування процесів зміни електропостачальника та припинення електропостачання, а також централізоване керування та інформаційний обмін даними комерційного обліку для здійснення розрахунків на ринку електричної енергії. Проте за 10 місяців, що залишилися, ДАТАХАБ неможливо впровадити, тому це безглузде тимчасове положення буде існувати ще багато років та приносити нам збитки.

Пропонуємо створити робочу групу з залученням електропостачальників, ОСРів, НКРЕКП, НЕК Укренерго, АМКУ, фахових юристів, міжнародних експертів та на майданчику Громадської Спілки «Енергетичний Союз» розробити новий «Тимчасовий порядок визначення обсягів купівлі електричної енергії на ринку електричної енергії електропостачальниками та операторами систем розподілу» та розробити зміни до КОДЕКСУ комерційного обліку електричної енергії.

Не опрацювавши цих нормативно-правових документів, ми не зрушимо з місця, а наше постачання електричної енергії ніколи не буде економічно вигідним, прогнозованим і прозорим.

У зв’язку зі сказаним вище до участі у проекті запрошуємо всіх електропостачальників, споживачів, розподільчі компанії та інших учасників ринку. Пропонуємо роботу Робочої групи – зробити офлайн та онлайн, щотижня – з 25 березня по 25 червня 2021 року. Запрошуємо Вас долучитись до робочої групи та із розумінням поставитися до того, що опрацювання вказаних нормативно-правових документів потребує додаткового фінансування: для залучення фахових юристів, експертів, оренди приміщення тощо. 10 березня о 15 – 00 запрошуємо Вас долучитися до обговорення цього питання щодо початку праці робочої групи ” Новий тимчасовий порядок та профілювання” реєстрація zoom: https://zoom.us/webinar/register/WN_cv7DFoldSk2z_hiocToa1g

Scroll to Top