Онлайн засідання щодо недоліків в діючому нормативному документі «Тимчасовому порядку визначення обсягів купівлі електричної енергії на ринку електричної енергії електропостачальниками та операторами систем розподілу на перехідний період».

Громадська Спілка «Енергетичний Союз» провела онлайн засідання 10.03.2021 р. щодо недоліків в діючому нормативному документі «Тимчасовому порядку визначення обсягів купівлі електричної енергії на ринку електричної енергії електропостачальниками та операторами систем розподілу на перехідний період».

На засіданні були присутні учасники енергетичного ринку України, електропостачальники, розподільчі компанії, споживачі, трейдери, учасники Громадської Спілки, ЯКІ ЗАПРОПОНУВАЛИ СТВОРИТИ робочу групу з залученням електропостачальників, ОСРів, НКРЕКП, НЕК Укренерго, АМКУ, фахових юристів, міжнародних експертів та на площадці Громадської Спілки «Енергетичний Союз» розробити новий «Тимчасовий порядок визначення обсягів купівлі електричної енергії на ринку електричної енергії електропостачальниками та операторами систем розподілу» та розробити Зміни до КОДЕКСУ комерційного обліку електричної енергії .

Scroll to Top