Нам два роки!!!

Шановні спілчани!

Два роки тому, 2020 року, ми з Вами об’єдналися з метою захисту наших спільних інтересів. Того року ми всі зіткнулися з новим для нас викликом – пандемією коронавірусу. Справді, 2020 рік був непростим, та тоді ми навіть не уявляли, скільки всього нам разом із Вами ще доведеться пройти, витримати, досягнути.

Прагнення до удосконалення ринку електричної енергії спонукало нас до розробки низки нормативно-правових документів. Одному лише порядкові застосування профілів споживання ми присвятили кілька місяців роботи. Разом ми опрацювали прозору методологію їхнього використання для обчислення небалансів. Рішення про запровадження цього документа поки не ухвалене, проте наша робота не минула дарма.

Тепер нашу реальність змінила повномасштабна війна: ми ліквідовуємо аварії під обстрілами, відновлюємо електропостачання на звільнених територіях, забезпечуємо споживачам електроенергію, часом не отримуючи оплати за свої послуги. Незважаючи на це, ми продовжуємо працювати над удосконаленням нормативно-правової бази.

Задля покращення фінансової моделі ПСО, яка була запроваджена ще до повномасштабної війни, ми внесли низку пропозицій та змін. Зараз постачальники універсальних послуг докладають усіх зусиль, забезпечуючи постачання електричної енергії населенню, виконуючи ПСО в умовах воєнного стану та запобігаючи зростанню соціальної напруги. Постачальники за вільними цінами в найважчих умовах забезпечують електропостачання своїм споживачам. Проте є ще важчий тягар, що впав на плечі постачальників – небаланси. І ми також працюємо над внесенням своїх зауважень та пропозицій до формування ціни небалансів.

Два роки – це небагато, проте це 730 днів щоденної роботи, адже ми з Вами знаємо, що в енергетиків не буває вихідних. Саме тому ми можемо зідзвонюватися у суботу або проводити онлайн-конференції у неділю, якщо маємо нагальні питання.

Безмежно дякую кожному з Вас за активну участь у роботі спілки. Навмисно не згадую конкретних імен, адже тоді довелося б складати список із кількох десятків учасників. Пам’ятайте, кожен Ваш дзвінок, кожен лист, кожне повідомлення – це ще один крок до вдосконалення роботи ринку електричної енергії. Знаю, що перед нами ще багато викликів, з якими ми здатні впоратися. Ми обов’язково переможемо, адже щодня робимо для цього все, що від нас залежить. Слава УКРАЇНІ! Героям СЛАВА!

Догори