З Днем Незалежності України!

31-й рік своєї незалежності Україна зустрічає неймовірними випробуваннями: сьогодні ми всією нацією боронимо свою землю від ворога. Відстоюємо право на своїй землі жити за власними законами і правилами, розвиватися, будувати вільну і квітучу державу.

Сьогоднішня дата знаменує не лише 31-річчя відновлення Незалежності України, але й рівно пів року героїчної боротьби українського народу проти рашистських загарбників.

Вільні, хоробрі та незламні українці. Вільна, неймовірна та самобутня країна. Так бачить нас весь світ, так ідентифікуємо себе і ми! Жоден загарбник не зламає нашу волю, не зруйнує наші цінності та прагнення. І хоч цього року ми не святкуватимемо День Незалежності України, ми пишатимемось та захищатимемо нашу неньку, завзято та щиро.

Україна виборювала свою незалежність століттями, і продовжує відстоювати її зараз в розв’язаній росією повномасштабній війні.

Нам є чим пишатися перед світом, і сьогодні ми як ніколи відчуваємо гордість за нашу державу. Україна стала синонімом хоробрості та відваги. Саме ми пишемо історію, якою захоплюватимуться майбутні покоління. Наша віра у перемогу міцна й непохитна.

31 рік — це тільки початок. Новий початок для кожного з нас, аби після перемоги відновити країну, достойну наших дітей та онуків. Віримо у перемогу українського війська. Віримо в Україну. Працюємо на благо України та її майбутнього.

Перемоги нам, процвітання, здоров’я, міцного духу багатій і щедрій Україні!

Слава Україні! Героям Слава! З Днем Незалежності України!

Догори