З Днем Збройних сил України!

Шановні військовослужбовці, ветерани, добровольці, які мобілізувалися до лав Збройних Сил України, захисники української держави!

Щиро вітаю усіх вас із Днем Збройних сил України!

Століттями наші воїни були прикладом честі та відданості Батьківщині, а їхня слава здобувалась у тяжких боях за свободу і незалежність. Сьогодні весь світ віддає належну шану безстрашному героїзму кращих синів і дочок України. Та головне, що своїх воїнів шанує кожен громадянин нашої держави – від дітей до літніх людей. Бо всі знають: ЗСУ – завжди захистять.

Іще задовго до 24 лютого цього року 6 грудня стало особливою датою для кожного українця, адже протягом восьми років нашим захисникам щодня доводиться зі зброєю в руках боронити рідну землю на східних кордонах від агресора, щоб відстояти право на свободу та суверенність нашої держави. А після повномасштабного вторгнення росії День Збройних сил України без перебільшення став одним із найбільшим національних свят. Саме наші сміливі воїни змогли довести всьому світу, що можуть втримати удар навіть від найсильнішого противника, що в боротьбі на краще майбутнє для своєї країни вони готові на все, а в душах своїх співвітчизників поселити надію та величезну віру в Перемогу.

ЗСУ – це мужність та міць всього українського народу! ЗСУ – це страх в очах окупантів!

Тож у цей святковий день хочеться побажати кожному із вас наснаги та удачі, здоров’я і злагоди у родинах, світлого настрою та успіхів на всіх фронтах!

Ми пишаємося вами! Ми віримо у вас! І вже бачимо вас переможцями цієї війни!

Вітаємо братів та сестер по зброї з Днем Збройних сил України! І навіки пам’ятаємо тих, хто віддав життя у боротьбі!

Разом нищимо ворогів до повної Перемоги! Слава Україні! Слава ЗСУ! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦

Догори