Запрошуємо Вас взяти участь у круглому столі «Виклики енергетичного ринку».

Громадська спілка «Енергетичний союз» запрошує Вас взяти участь у круглому столі «Виклики енергетичного ринку», що відбудеться онлайн 8 жовтня об 11:00 на платформі Zoom.

Перша панель. «Як бути одним із перших у рейтингу постачальників електричної енергії».

– спікер Богдан Серебренніков, менеджер з аналітичної діяльності DiXi Group і керівник продуктів – Рейтинги постачальників електроенергії і газу. Презентуватиме Рейтинг, його методологію та основні результати. Індикатори, за якими оцінюються постачальники, можна знайти у додатку Рейтингу постачальників електроенергії (Випуск І, 2021).

Початок першої панелі об 11-00 до 12-00.

Друга панель. «Торгівля електричною енергією на організованих майданчиках».

– спікер Олексій Кривенко – аналітик «Українська енергетична біржа». Централізована торгова платформа для купівлі-продажу електричної енергії за двосторонніми договорами, презентація та дискусія.

Враховуючи виклики, що сьогодні супроводжують впровадження ринку електричної енергії в України, зокрема організацію торгівлі, під час круглого столу плануємо обговорити також європейський досвід у вирішенні цього питання, та наш практичний досвід торгівлі.

Друга панель початок 12-00 до 14-00.

ГС ЕС запросила долучитися до участі НКРЕКП, АМКУ, Міненерго, DiXi Group, УЕБ, ДП «Оператор ринку», НЕК «Укренерго».

Круглий стіл працюватиме в онлайн-режимі 8 жовтня 2021 року (11:00-14:00) на платформі Zoоm.

Дякуємо за можливість разом бути учасниками обговорення:

https://us06web.zoom.us/…/reg…/WN_W5Qg9McvSz65YnYUTHzN5w

Після реєстрації ви отримаєте електронного листа з підтвердженням, яке буде містити інформацію щодо входу на обговорення.

Scroll to Top